Movies
Ratings
16
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0