Series
Ratings
24- たったひとつの恋Rated ★ 4.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 5.0
- サプリRated ★ 2.5
- 유한클럽Rated ★ 2.5
Good Luck!!Rated ★ 3.5- Stand up!!Rated ★ 4.0
- 정의의 아군Rated ★ 4.0
- Bambino!Rated ★ 1.5
Code BlueRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0