Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Sound! Euphonium Movie: The Finale of OathRated ★ 3.0
Sound! Euphonium: Ensemble ContestRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Chinese Botanist's DaughtersRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 5.0
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 2Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The Lost DaughterRated ★ 4.0