Series
Ratings
124
WaywardRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
A Man on the InsideRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.0
Singles' InfernoRated ★ 2.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Elite Season 5Rated ★ 0.5
EliteRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
EliteRated ★ 1.5