Movies
Ratings
146
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5