Titles you rated
Emergency DeclarationRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Family SwitchRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
RunRated ★ 2.5
The Good NurseRated ★ 3.0
Senior YearRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0