Series
Ratings
137
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 2.5
RivalRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Lie to MeRated ★ 2.5
1% of AnythingRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.5