Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5