Movies
Ratings
51
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0