Titles you rated
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0