Movies
Ratings
65
TitanicRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5