Series
Ratings
59
GhostRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5