Movies
Ratings
66
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0