Series
Ratings
74- InuYashaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.0- Into the SunlightRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 2.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
StyleRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0