Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
CheerRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5