Titles you rated
AftersunRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 3.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 3.5
AnonRated ★ 2.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
The Teacher's DiaryRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0