Titles you rated
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 2.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.0
Run with the WindRated ★ 5.0