Movies
Ratings
364
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Remember YouRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 2.5
YouthRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Knight of CupsRated ★ 1.5
Summer SnowRated ★ 1.0