Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.5- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 4.0
PawnRated ★ 2.5