Titles you rated
God, Please Give Me More TimeRated ★ 4.5- ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 3.5
- 모토카레Rated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.0
Strawberry Night SPRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 4.5- 33 pun tanteiRated ★ 1.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 4.0
Summer SnowRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0