Titles you rated
The Good WifeRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5