Titles you rated
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
SplinterRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.5
HomefrontRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0