Series
Ratings
15
Reborn RichRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0