Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5