Titles you rated
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 2.0- New Mobile Report Gundam WRated ★ 4.0
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 3.5- Hare+Guu DeluxeRated ★ 2.5
Hare+GuuRated ★ 2.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.5- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 3.0