Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0