Series
Ratings
11
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0