Titles you rated
Love LetterRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OculusRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 1.5
Be With YouRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.5