Movies
Ratings
17
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0