Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0