Series
Ratings
21
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Heavy ObjectRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5