Series
Ratings
287
A Shop for KillersRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- RAP:PUBLICRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- 사상검증 구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 5.0