Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Robin RobinRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5