Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0