Movies
Ratings
29
The ChorusRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Battle of the SexesRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Borg vs McEnroeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0