Movies
Ratings
15
Architecture 101Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0