Movies
Ratings
1780
WarcraftRated ★ 3.0
You're Ugly TooRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
RaceRated ★ 3.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kissing CousinRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 3.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 2.5
Hana's Miso SoupRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Triple 9Rated ★ 3.0
ChronicRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
MisconductRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 3.5