Titles you rated
White ChicksRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
9Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5