Movies
Ratings
948
SpyRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The Last SupperRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.5