Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Vertical LimitRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0