Titles you rated
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Hard HitRated ★ 2.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 0.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Train ManRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 4.5
Mischievous Kiss The Movie: High SchoolRated ★ 4.0
Mischievous Kiss The Movie: CampusRated ★ 4.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 4.0