Titles you rated
 Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0 Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
 Men in Black 3Rated ★ 5.0 Men in Black 3Rated ★ 5.0
 Pan's LabyrinthRated ★ 5.0 Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
 BlindRated ★ 4.0 BlindRated ★ 4.0
 Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0 Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
 The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0 The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
 Shrek Forever AfterRated ★ 2.0 Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
 Super Size MeRated ★ 3.0 Super Size MeRated ★ 3.0
 Whisper of the HeartRated ★ 4.0 Whisper of the HeartRated ★ 4.0
 MadagascarRated ★ 3.0 MadagascarRated ★ 3.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0