Movies
Ratings
195
My BrotherRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The CallRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
AliensRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0