Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0