Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0