Titles you rated
Now You See MeRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
High-RiseRated ★ 0.5
InsurgentRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 0.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0