Movies
Ratings
1158
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
The CellRated ★ 3.0
A Serbian FilmRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 1.5
The Wicker ManRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 4.5
MEGANRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
EpicRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0