Series
Ratings
40
Arcane Season 2Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0