Titles you rated
Steel RainRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.5