Movies
Ratings
525
Angels in the OutfieldRated ★ 5.0- AliveRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Bride with White HairRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0
The GameRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0